Riigikohus on Eesti Vabariigi kõrgeim kohus.
Põhiseaduse kohaselt on Riigikohus kassatsioonikohus ja
põhiseaduslikkuse järelevalve kohus. Riigikohtu pädevus
on sätestatud kohtute seaduses. 

- Eesti vabariigi põhiseadus -

Teenistujate kontaktid

PrintPDF
üldosakond
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Ene Pellja osakonna juhataja 7309052 ene.pellja [at] riigikohus.ee
Lüüli Lomp vene keele tõlk 7309021 lyyli.lomp [at] riigikohus.ee
Toomas Anepaio arhivaar 7309033 toomas.anepaio [at] riigikohus.ee
Annika Toom sekretär 7309050 annika.toom [at] riigikohus.ee
Eliise Padurets sekretär 7309082 eliise.padurets [at] riigikohus.ee
Kadri Nõmm sekretär 7309002 kadri.nomm [at] riigikohus.ee
Margreth Adamson sekretär 7309037 margreth.adamson [at] riigikohus.ee
Piia Saar sekretär 7309026 piia.saar [at] riigikohus.ee
Piret Järvesaar sekretär 7309078 piret.jarvesaar [at] riigikohus.ee
Ragne Loog sekretär 7309038 ragne.loog [at] riigikohus.ee
Tiiu Varend sekretär 7309051 tiiu.varend [at] riigikohus.ee
Mihkel Metslaid bibliograaf-keeletoimetaja 7309020 mihkel.metslaid [at] riigikohus.ee
õigusteabe osakond
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Andraš Tšitškan kohtupraktika analüütik 7309063 andras.tsitskan [at] riigikohus.ee
Karin Leichter kohtupraktika analüütik 7309079 karin.leichter [at] riigikohus.ee
Liina Reisberg kohtupraktika analüütik 7309044 liina.reisberg [at] riigikohus.ee
Maris Vutt kohtupraktika analüütik 7309030 maris.vutt [at] riigikohus.ee
Kaido Sikka peaspetsialist 7309090 kaido.sikka [at] riigikohus.ee
Kristi Aule Parmas peaspetsialist 7309044 kristi.aule [at] riigikohus.ee
Signe Rätsep peaspetsialist 7309030 signe.ratsep [at] riigikohus.ee
kommunikatsiooni osakond
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Merje Talvik osakonna juhataja 7309042 merje.talvik [at] riigikohus.ee
Liis Ehrminger kommunikatsioonispetsialist 7309025 liis.ehrminger [at] riigikohus.ee
personaliosakond
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Piret Raadom osakonna juhataja 7309035 piret.raadom [at] riigikohus.ee
Kristi Jakobsoo personalispetsialist 7309085 kristi.jakobsoo [at] riigikohus.ee
Liis Jugaste personalispetsialist 7309085 liis.jugaste [at] riigikohus.ee
koolitusosakond
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Tanel Kask osakonna juhataja 7309075 tanel.kask [at] riigikohus.ee
Andreas Kangur vanemkoolitusnõunik 7309076 andreas.kangur [at] riigikohus.ee
Madis Metelitsa koolitusnõunik 7309088 madis.metelitsa [at] riigikohus.ee
Marcus Niin koolitusnõunik 7309086 marcus.niin [at] riigikohus.ee
Kadri Krebstein koolitusspetsialist 7309087 kadri.krebstein [at] riigikohus.ee
majandusosakond
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Ülle Kitsik osakonna juhataja 7309031 ylle.kitsik [at] riigikohus.ee
Heigo Männiste transpordispetsialist 7309066 heigo.manniste [at] riigikohus.ee
Aivo Paabo haldusspetsialist 7309024 aivo.paabo [at] riigikohus.ee
Indrek Kuus kordnik 7309081 indrek.kuus [at] riigikohus.ee
Tõnis Kiislar kordnik 7309080 tonis.kiislar [at] riigikohus.ee
IT osakond
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Indrek Sarapuu osakonna juhataja 7309047 indrek.sarapuu [at] riigikohus.ee
Argo Sõõru nõunik 7309070 argo.sooru [at] riigikohus.ee
Evert Nõlv nõunik 7309056 evert.nolv [at] riigikohus.ee
Kalev Mõru nõunik 7309070 kalev.moru [at] riigikohus.ee
administratsioon
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Kerdi Raud Riigikohtu direktor 7309034 kerdi.raud [at] riigikohus.ee
Liis Lindström esimehe nõunik 7309022 liis.lindstrom [at] riigikohus.ee
Monika Kask finantsjuht 7309032 monika.kask [at] riigikohus.ee
halduskolleegium
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Elvar Liiv nõunik 7309057 elvar.liiv [at] riigikohus.ee
Gevin Kalm nõunik 7309045 gevin.kalm [at] riigikohus.ee
Juhan Siider nõunik 7309048 juhan.siider [at] riigikohus.ee
Kaidi Tarros nõunik 7309071 kaidi.tarros [at] riigikohus.ee
Lasse Lehis nõunik lasse.lehis [at] riigikohus.ee
Maarja Oras nõunik 7309046 maarja.oras [at] riigikohus.ee
Mattias Jõgi nõunik 7309055 mattias.jogi [at] riigikohus.ee
Triinu Rauk nõunik 7309092 triinu.rauk [at] riigikohus.ee
Tiiu Ruts konsultant 7309036 tiiu.ruts [at] riigikohus.ee
tsiviilkolleegium
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Anu Avi nõunik 7309039 anu.avi [at] riigikohus.ee
Ave Hussar nõunik 73090069 ave.hussar [at] riigikohus.ee
Gea Lepik nõunik 7309027 gea.lepik [at] riigikohus.ee
Irene Kull nõunik 7309074 irene.kull [at] riigikohus.ee
Jaana Lints nõunik 7309069 jaana.lints [at] riigikohus.ee
Jaanus Ots nõunik 7309068 jaanus.ots [at] riigikohus.ee
Janno Lahe nõunik 7309069 janno.lahe [at] riigikohus.ee
Karolyn Krillo nõunik 7309093 karolyn.krillo [at] riigikohus.ee
Maarja Torga nõunik 7309054 maarja.torga [at] riigikohus.ee
Margit Piirman nõunik 7309043 margit.piirman [at] riigikohus.ee
Margit Vutt nõunik 7309074 margit.vutt [at] riigikohus.ee
Susann Liin nõunik 7309053 susann.liin [at] riigikohus.ee
Juta Kodu konsultant 7309083 juta.kodu [at] riigikohus.ee
kriminaalkolleegium
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Elina Elkind nõunik 7309073 elina.elkind [at] riigikohus.ee
Jaan Sootak nõunik jaan.sootak [at] riigikohus.ee
Kristina Domaškina nõunik 7309041 kristina.domashkina [at] riigikohus.ee
Margus Mõttus nõunik 7309094 margus.mottus [at] riigikohus.ee
Marina Ninaste nõunik 7309064 marina.ninaste [at] riigikohus.ee
Mario Truu nõunik 7309040 mario.truu [at] riigikohus.ee
Marje Allikmets nõunik 7309091 marje.allikmets [at] riigikohus.ee
Rauno Kiris nõunik 7309058 rauno.kiris [at] riigikohus.ee
Mervi Kruusamäe konsultant 7309084 mervi.kruusamae [at] riigikohus.ee
põhiseaduslikkuse järelevalve kolleegium
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Katre Luhamaa nõunik 7309067 katre.luhamaa [at] riigikohus.ee
Katri Jaanimägi nõunik 7309067 katri.jaanimagi [at] riigikohus.ee
Mait Laaring nõunik 7309067 mait.laaring [at] riigikohus.ee