Riigikohus on Eesti Vabariigi kõrgeim kohus.
Põhiseaduse kohaselt on Riigikohus kassatsioonikohus ja
põhiseaduslikkuse järelevalve kohus. Riigikohtu pädevus
on sätestatud kohtute seaduses. 

- Eesti vabariigi põhiseadus -

Teenistujate kontaktid

PrintPDF
üldosakond
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Ene Pellja osakonna juhataja 7309052 ene.pellja@riigikohus.ee
Lüüli Lomp vene keele tõlk 7309021 lyyli.lomp@riigikohus.ee
Toomas Anepaio arhivaar 7309033 toomas.anepaio@riigikohus.ee
Annika Toom sekretär 7309050 annika.toom@riigikohus.ee
Eliise Padurets sekretär 7309082 eliise.padurets@riigikohus.ee
Kadri Nõmm sekretär 7309002 kadri.nomm@riigikohus.ee
Margreth Adamson sekretär 7309037 margreth.adamson@riigikohus.ee
Piia Saar sekretär 7309026 piia.saar@riigikohus.ee
Piret Järvesaar sekretär 7309078 piret.jarvesaar@riigikohus.ee
Ragne Loog sekretär 7309038 ragne.loog@riigikohus.ee
Tiiu Varend sekretär 7309051 tiiu.varend@riigikohus.ee
Mihkel Metslaid bibliograaf-keeletoimetaja 7309020 mihkel.metslaid@riigikohus.ee
Riina Pihlak keeletoimetaja riina.pihlak@riigikohus.ee
õigusteabe osakond
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Andraš Tšitškan kohtupraktika analüütik 7309063 andras.tsitskan@riigikohus.ee
Liina Reisberg kohtupraktika analüütik 7309044 liina.reisberg@riigikohus.ee
Maris Vutt kohtupraktika analüütik 7309030 maris.vutt@riigikohus.ee
Inga Järvekülg peaspetsialist 7309043 inga.jarvekylg@riigikohus.ee
Kaido Sikka peaspetsialist 7309090 kaido.sikka@riigikohus.ee
Mariliis Toomiste peaspetsialist 7309044 mariliis.toomiste@riigikohus.ee
Signe Rätsep peaspetsialist 7309030 signe.ratsep@riigikohus.ee
kommunikatsiooni osakond
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Merje Talvik osakonna juhataja 7309042 merje.talvik@riigikohus.ee
Liis Ehrminger kommunikatsioonispetsialist 7309025 liis.ehrminger@riigikohus.ee
personaliosakond
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Piret Raadom osakonna juhataja 7309035 piret.raadom@riigikohus.ee
Kristi Jakobsoo personalispetsialist 7309085 kristi.jakobsoo@riigikohus.ee
Liis Jugaste personalispetsialist 7309085 liis.jugaste@riigikohus.ee
koolitusosakond
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Tanel Kask osakonna juhataja 7309075 tanel.kask@riigikohus.ee
Andreas Kangur vanemkoolitusnõunik 7309076 andreas.kangur@riigikohus.ee
Karin Leichter koolitusnõunik 7309088 karin.leichter@riigikohus.ee
Marcus Niin koolitusnõunik 7309086 marcus.niin@riigikohus.ee
Kadri Krebstein koolitusspetsialist 7309087 kadri.krebstein@riigikohus.ee
majandusosakond
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Ülle Kitsik osakonna juhataja 7309031 ylle.kitsik@riigikohus.ee
Heigo Männiste transpordispetsialist 7309066 heigo.manniste@riigikohus.ee
Aivo Paabo haldusspetsialist 7309024 aivo.paabo@riigikohus.ee
Indrek Kuus kordnik 7309081 indrek.kuus@riigikohus.ee
Tõnis Kiislar kordnik 7309080 tonis.kiislar@riigikohus.ee
IT osakond
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Indrek Sarapuu osakonna juhataja 7309047 indrek.sarapuu@riigikohus.ee
Argo Sõõru nõunik 7309070 argo.sooru@riigikohus.ee
Evert Nõlv nõunik 7309056 evert.nolv@riigikohus.ee
Kalev Mõru nõunik 7309070 kalev.moru@riigikohus.ee
administratsioon
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Kerdi Raud Riigikohtu direktor 7309034 kerdi.raud@riigikohus.ee
Liis Lindström esimehe nõunik 7309022 liis.lindstrom@riigikohus.ee
Monika Kask finantsjuht 7309032 monika.kask@riigikohus.ee
halduskolleegium
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Elvar Liiv nõunik 7309057 elvar.liiv@riigikohus.ee
Gevin Kalm nõunik 7309045 gevin.kalm@riigikohus.ee
Juhan Siider nõunik 7309048 juhan.siider@riigikohus.ee
Kaidi Tarros nõunik 7309071 kaidi.tarros@riigikohus.ee
Lasse Lehis nõunik lasse.lehis@riigikohus.ee
Maarja Oras nõunik 7309046 maarja.oras@riigikohus.ee
Mattias Jõgi nõunik 7309055 mattias.jogi@riigikohus.ee
Triinu Rauk nõunik 7309092 triinu.rauk@riigikohus.ee
Tiiu Ruts konsultant 7309036 tiiu.ruts@riigikohus.ee
tsiviilkolleegium
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Anu Avi nõunik 7309039 anu.avi@riigikohus.ee
Gea Lepik nõunik 7309027 gea.lepik@riigikohus.ee
Irene Kull nõunik 7309074 irene.kull@riigikohus.ee
Jaana Lints nõunik 7309069 jaana.lints@riigikohus.ee
Jaanus Ots nõunik 7309068 jaanus.ots@riigikohus.ee
Janno Lahe nõunik 7309069 janno.lahe@riigikohus.ee
Karolyn Krillo nõunik 7309093 karolyn.krillo@riigikohus.ee
Maarja Torga nõunik 7309054 maarja.torga@riigikohus.ee
Margit Vutt nõunik 7309074 margit.vutt@riigikohus.ee
Reelika Haljasmäe nõunik 7309043 reelika.haljasmae@riigikohus.ee
Susann Liin nõunik 7309053 susann.liin@riigikohus.ee
Juta Kodu konsultant 7309083 juta.kodu@riigikohus.ee
kriminaalkolleegium
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Elina Elkind nõunik 7309073 elina.elkind@riigikohus.ee
Jaan Sootak nõunik jaan.sootak@riigikohus.ee
Kristina Domaškina nõunik 7309041 kristina.domashkina@riigikohus.ee
Margus Mõttus nõunik 7309094 margus.mottus@riigikohus.ee
Marina Ninaste nõunik 7309064 marina.ninaste@riigikohus.ee
Mario Truu nõunik 7309040 mario.truu@riigikohus.ee
Marje Allikmets nõunik 7309091 marje.allikmets@riigikohus.ee
Rauno Kiris nõunik 7309058 rauno.kiris@riigikohus.ee
Mervi Kruusamäe konsultant 7309084 mervi.kruusamae@riigikohus.ee
põhiseaduslikkuse järelevalve kolleegium
Nimi Teenistuskoht Telefon E-post
Katre Luhamaa nõunik 7309067 katre.luhamaa@riigikohus.ee
Katri Jaanimägi nõunik 7309067 katri.jaanimagi@riigikohus.ee
Mait Laaring nõunik 7309067 mait.laaring@riigikohus.ee