Riigikohus on Eesti Vabariigi kõrgeim kohus.
Põhiseaduse kohaselt on Riigikohus kassatsioonikohus ja
põhiseaduslikkuse järelevalve kohus. Riigikohtu pädevus
on sätestatud kohtute seaduses. 

- Eesti vabariigi põhiseadus -

Riigikohus võtab tööle halduskolleegiumi nõuniku

21. veebruar 2024
PrintPDF

Halduskolleegiumi nõuniku ülesanne on lahendada haldusasjade menetlusse võtmisega seotud küsimusi, valmistada ette menetluslubade andmise otsustamist, kohtuasjade läbivaatamist ja kohtulahendite projekte. Kandideerimistähtaeg on 11. märts.

Riigikohtus ootab Sind põnev ja vastutusrikas võimalus töötada koos Eesti õigusmaastiku tippudega ja osaleda meie õigusruumi kujundavate otsuste tegemisel ning saada ainulaadne ja hindamatu kogemus, et töötada tulevikus edukalt nt kohtuniku või advokaadina. Riigikohtus on suurepärased võimalused professionaalseks ja isiklikuks arenguks, 35-päevane põhipuhkus ja väga head töötingimused Tartu kesklinnas. Nõunik nimetatakse ametisse kohtute seaduses nõunikule seatud tähtajaga kolm aastat.
 
Kandideerimiseks saada meile 11. märtsiks 2024 enda elulookirjeldus (CV) ja motivatsioonikiri, bakalaureuse- ja magistrikraadi tõendavate dokumentide ja akadeemiliste õiendite ning isikut tõendava dokumendi koopiad märgusõna all „Halduskolleegiumi nõuniku konkurss“ aadressile personalatriigikohus [dot] ee.
 
Lisateabe saamiseks helista 730 9085 või kirjuta kristi [dot] jakobsooatriigikohus [dot] ee.